سال ۱۴۰۲ سال پُرکاری در صنعت آب و برق کشور بود

به گزارش خبرگزاری سرمایه ایرانی، علی‌اکبر محرابیان در پیام ویدئویی ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: تقارن سال نو با ایام ماه مبارک رمضان برکت خاصی را به خانه‌های ما آورده است، سال ۱۴۰۳ سالی است که شروع و پایان آن با ماه مبارک رمضان است.

وی ادامه داد: دعا می‌کنیم برای سلامتی همه همکاران و آرزو می‌کنیم سالی پر از موفقیت و کامیابی برای همه عزیزان باشد.

وزیر نیرو با اشاره به اقدامات وزارت نیرو گفت: سال ۱۴۰۲ را پشت سر گذاشتیم، سالی که پر از فراز و نشیب بود، برای صنعت آب و برق کشور سال بسیار پرکاری بود، هم در حوزه آب، برق و آب و فاضلاب کشور اقدامات خوب و مؤثری توسط همکاران رقم خورد که حاصل تلاش‌ها، رضایت عموم مردم از اقدامات شما عزیزان بود.

محرابیان بیان داشت: واقعاً زمانی که به استان‌ها و نقاط مختلف کشور سفر می‌کردم، شوق خدمت رسانی همکاران را شاهد هستم بر خودم می‌بالم که همکار این عزیزان هستم.

وی، با بیان اینکه همکاران ما در صنعت آب و برق هم از نظر دانش، تجربه، اراده و شوق خدمت بهترین‌های کشور هستند، گفت: آسایش خود را فدای رضایت و آسایش مردم می‌کنند، سال ۱۴۰۳ بر اساس طراحی که انجام شده و پروژه‌هایی که در مرحله نهایی به سر می‌برد سالی پر از امید و موفقیت برای همه خواهد بود.

وزیر نیرو ابراز امیدواری کرد: امسال همگام و دوشادوش با یکدیگر خدمت رسانی را افزایش می‌دهیم تلاش می‌کنیم مجموعه آب و صنعت در اعتلای ایران نقش برجسته‌ای را ایفا کند در مسیر خدمت رسانی به مردم عزیزمان باید کار و تلاش بیشتری کرد و رضایت مردم را مؤثر جذب کنیم این اتفاق نمی‌افتد مگر با همکاری همه عزیزان.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
خروج از نسخه موبایل