بورس و بازارهای مالی

 قیمت دلار از نیمه کانال ۵۱ هزار تومانی عبور کرد

امروز قیمت دلار با افزایش ۴۰۰ تومانی در بازگشایی بازارها معامله شد. این اسکناس دیروز به کانال ۵۱ هزار تومانی ورود کرد و امروز در حال پیشروی در کانال قیمتی جدید است. در پنجمین روز هفته، دلار با قیمت ۵۱ هزار و ۶۵۰ تومان در حال معامله است.

توجه معامله‌گران به برخی تحلیل‌ها در خصوص از دست رفتن روابط پشت‌ پرده ایران و آمریکا و مرگ برجام، روند تقاضا برای دلار را افزایشی کرده است. فعالان بازار همچنین معتقدند رشد تقاضای سه ماه پایانی سال، با تاخیر خود را در بازارها نشان داده است و انتظار صعود دلار در پایان بازارهای روز جاری و یا شروع بازارها برای پنجشنبه وجود دارد.

کارشناسان اقتصادی پیش از این با اشاره به رشد تورم و افزایش تقاضا برای واردات، روند بازار ارز را در روزهای اخیر صعودی پیش‌بینی کرده بودند.

قیمت دلار امروز چهارشنبه در بازارهای مجاور افزایش داشت. دلار سلیمانیه با رشد ۲۷۰ تومانی به کانال ۵۲ هزار تومانی ورود کرد. در لحظه نگارش این گزارش دلار سلیمانیه روی رقم ۵۲ هزار تومانی ایستاده است. دلار هرات نیز با رشد ۵۰۰ تومانی یک کانال پیشروی کرد و با قیمت ۵۱ هزار و ۳۰۰ تومانی معامله شد. درهم امارات با رشد ۲۴۰ تومانی با قیمت ۱۴ هزار ۲۷۰ تومانی معامله شد.

گفتنی است امروز قیمت اسکناس دلار در مرکز مبادله طلا و ارز ایران ۴۲ هزار و ۹۲۶ تومان و قیمت دلار حواله ۳۹ هزار و ۵۲۷ تومان است. امروز این اسکناس در مرکز مبادله تغییر قیمت نداشت.

۲۲۰

منبع خبر : خبر آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!