بورس و بازارهای مالی

بازگشت نهنگ‌ها به بازار بیت‌کوین کش در آستانه هاوینگ! منتظر رشد قیمت BCH باشیم؟

به گزارش ،همان‌طور که در خبرهای قبلی رمزارز نیوز هم گزارش شد، قیمت بیت کوین در روز دوشنبه با ۱۰ درصد افزایش، از ۵۷۰۰۰ دلار عبور کرد. همزمان با آن، بیت کوین کش هم که اولین انشعاب یا هارد فورک بیت کوین محسوب می‌شود، برای اولین بار در ۲ سال اخیر از ۳۰۰ دلار عبور کرده و عملکردی قوی از خود نشان داده است.

در زمان نگارش این خبر، قیمت بیت کوین کش طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳.۶۶ درصد افزایش داشته و در محدوده ۲۹۶.۸۵ دلار معامله می‌شود. حجم معاملات روزانه این رمزارز نیز با جهش قابل‌توجه ۳۰۰ درصدی، به ۶۲۰ میلیون دلار رسیده است.

طبق گزارش‌ها، اخیرا یک نهنگ ارزهای دیجیتال، ۲۳۵,۳۰۰ بیت کوین کش، به ارزش تقریبی ۶۲.۳۸ میلیون دلار را از یک کیف پول ناشناخته به کیف پول دیگری منتقل کرده است.

این تراکنش توسط پلتفرم Whale Alert گزارش شده و با توجه به ناشناخته بودن مبدا و مقصد انتقال، گمانه‌زنی‌های زیادی را در بین فعالان بازار به وجود آورده است.

در رابطه با این انتقال بزرگ چندین سناریو مطرح شده که مهم‌ترین آن‌ها را می‌توان آماده شدن نهنگ‌ها برای هاوینگ بعدی بیت کوین کش دانست. بیت کوین کش مشابه با بیت کوین، از مکانیسم هاوینگ استفاده می‌کند.

به گزارش پلتفرم تحلیلی OKLink، هاوینگ بعدی بیت کوین کش در ۵ آوریل ۲۰۲۴ انجام خواهد شد که تقریبا ۳۸ روز و ۵۶۰۵ بلاک دیگر تا این رویداد باقی مانده است.

مشابه بیت کوین، بیت کوین کش هم با عرضه محدود ۲۱ میلیون توکنی، اطمینان می‌دهد که هیچ کوین اضافی فراتر از ۲۱ میلیون ایجاد نمی‌شود و این مسئله بر جذابیت آن به عنوان یک ارز دیجیتال ضد تورمی می‌افزاید.

با آغاز شمارش معکوس برای هاوینگ آتی، دارندگان بیت کوین کش مشتاقانه منتظر تاثیرات این رویداد بر اکوسیستم BCH و قیمت این ارز دیجیتال هستند.

۲۲۰

منبع خبر : خبر آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!