بورس و بازارهای مالی

سکه از کانال ۳۳ هزار تومانی می‌پرد؟

قیمت طلا و سکه امروز هم در قیمت‌های بالا نوسان می‌کند و خبری از کاهش بهای این فلز گران‌بها نیست. قیمت دلار امروز در نیمه بالایی کانال ۵۵ هزار تومانی نوسان می‌کند و به ۵۵ هزار و ۷۰۰ تومان رسیده است.

امروز قیمت طلای جهانی هم در هر اونس به دو هزار و ۱۸ دلار رسیده و فعلا صعودی است. همین روند، قیمت‌ها را در بازار طلا و ارز به سمت بالا حرکت داده است.

بر این اساس، اتحادیه طلا و جواهر تهران، قیمت طلای ۱۸ عیار را در هر گرم، دو میلیون و ۷۵۴ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرده است. قیمت مثقال طلای ۱۸ عیار هم امروز ۱۱ میلیون و ۹۲۹ هزار تومان است و در آستانه ورود به کانال ۱۲ میلیون تومانی قرار گرفته است.

قیمت سکه امامی امروز بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر تهران به ۳۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده و آماده ورود به کانال ۳۳ میلیون تومانی است.

قیمت سکه بهار آزادی یا همان سکه طرح قدیم هم امروز ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. به این ترتیب این قطعه نیز در فاصله کمی با کانال ۳۰ میلیون تومانی قرار گرفته و تنها تلنگری به قیمت‌ها آن را در کانال بالاتر می‌نشاند.

قیمت نیم سکه امروز ۵ بهمن ۱۴۰۲، ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و قیمت ریع سکه به ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. قیمت سکه گرمی نیز همچنان ۶ میلیون تومان است.

منبع خبر : خبر آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!