درباره ما

درباره ما

پایگاه خبری و تحلیلی سرمایه ایرانی با نگاهی ویژه به بازار‌های مالی به ویژه بازار‏سرمایه تلاش دارد اخبار، تحلیل‏ها وگزارش های تخصصی  پیرامون موضوعات تاثیر گذار بر بازار‌های مالی به ویژه شرکت‏‌های فعال در بازار سرمایه را با کمک خبرگان حوزه های تخصصی منتشر نماید.

در این پایگاه خبری تمامی اخبار و اطلاعات عملکردی فعالان بازار سرمایه، به صورت خبری، تحلیلی منتشر خواهد شد. در این میان این امکان فراهم آمده تا، نقطه نظر مدیران هر شرکت درباره خبر قابل انتشار نیز، منعکس شود.

با توجه به اینکه شناخت بهتر فعالان بازار سرمایه تاثیر مستقیمی بر تقاضای سهم در بازار سهام دارد اطلاع رسانی و معرفی شرکت و پتانسیل های آن بیش از پیش اهمیت دارد، در همین راستا، انتشار اخبار، زدودن شایعات در بازار سهام و کالا، بررسی عملکرد شرکت‌‏های فعال در بازار سرمایه، اظهار نظر کارشناسان و خبرگان درباره رویدادهای موثر بر بازار‏های مالی به ویژه بورس، بررسی و تحلیل اخبار داخلی و بین المللی تاثیر‏گذار بر بازار‏های مالی و معرفی خدمات و محصولات شرکت ها و فعالان اقتصادی از اهداف پایگاه خبری سرمایه ایرانی است.

مخاطبان سرمایه ایرانی، صاحبان کسب و کار، مدیران، روسای شرکت‌ها و فعالان اقتصادی و بازار سرمایه هستند که می‌خواهند یک روز زودتر از روزنامه‌‏ها از اخبار مطلع شوند و سریع تراز دیگران برای فعالیت‏‌های اقتصادی خود تصمیم ‌بگیرند.

آئین نامه اخلاق حرفه ای سرمایه ایرانی

– تعهد به اطلاع رسانی دقیق،شفاف و بی طرفانه در چارچوب قانون اساسی و سرعت و دقت در انتشار اخبار و تحلیل های اقتصادی

۲- رعایت ادب و متانت حرفه ای همراه با اتکا به منطق علمی و اصول بنیادین ذکر شده در بیانیه ماموریت رسانه.

۳- اجتناب از هر گونه اسائه ادب و اهانت به اشخاص حقیقی وحقوقی

۴- درک نیازهای مخاطبان اصلی رسانه و تلاش در جهت افزایش رضایت آنان

۵- پرهیز از سرقت ادبی، مخدوش ساختن متن‌ها و سندها و حذف اطلاعات اساسی رویدادها در روزنامه‌نگاری

۶-نظم و انضباط کاری و اداری به صورت دقیق و جدی

۷- پرهیز از پذیرش هر گونه هدایا و امتیازات غیر عرفی

۸- خودداری از هر گونه اقدام خارج از چارچوب مربوط به وظایف و مأموریت رسانه

۹-پایبندی به اصول اخلاق اسلامی و قوانین حاکم بر کشور در پوشش ظاهری و رفتاری

۱۰- ممنوعیت استفاده از نام، نشان و لوگوی رسانه در هر موردی که با اصول حرفه ای حاکم بر گروه و قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت داشته باشد.

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!