بورس و بازارهای مالی

افق برنده تحصیل سهام تپسی شد

به گزارش ، شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش از تحصیل سهام (تپسی) توسط شرکت فرعی- گروه ب منتهی به سال مالی ۱۴۰۳/۱۲/۳۰ خبر داد.

بر اساس گزارش افشای اطلاعات بااهمیت (سایر اطلاعات بااهمیت – تحصیل سهام (تپسی) توسط شرکت فرعی- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۳/۱۲/۳۰ شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش که با نماد افق در بورس فعالیت دارد؛

سایر اطلاعات بااهمیت – تحصیل سهام (تپسی) توسط شرکت فرعی- گروه ب تاریخ رویداد ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ است.

مطابق با اطلاعیه های منتشر شده در سامانه رسمی شرکت فرابورس ایران شرکت گروه نوآوران تجارت الکترونیک هستی به عنوان یکی از شرکت های فرعی افق کوروش اقدام به شرکت در رقابت جهت تحصیل ۶۸.۹۵ درصد شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس (تپسی)کرده در نهایت برنده رقابت شده است. مطابق با اطلاعیه های منتشر شده در سامانه رسمی شرکت فرابورس ایران به شماره های ۶۱۲۵/الف/۰۲ ، ۶۱۱۹/الف/۰۲، ۶۲۱۲۸/الف/۰۲ و ۶۱۲۴/الف/۰۲ در مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ معادل ۶۸.۹۵ درصد از سهام شرکت تپسی جمعا به ارزش ۱۴،۶۱۷ میلیارد ریال به صورت عمده و شرایطی خریداری شده است که برنامه ها ، برای اداره آن شرکت به پیوست ارائه شده است. شایان ذکر است که ۸۰ درصد از سهام شرکت گروه نوآوران تجارت الکترونیک هستی در نیمه دوم سال ۱۴۰۲ به تملک شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش رسیده است ، و در این میان علاوه بر توسعه کسب و کارهای خود در حوزه اقتصاد دیجیتال اقدام به تحصیل ۱۰۰ درصد سهم شرکت پارس ترابران مبنا (الوپیک) نیز داشته است. شرکت گروه نوآوران تجارت الکترونیک هستی قصد دارد تا با تکیه بر پتانسیل های بالقوه تپسی ، توان اجرایی تیم مدیریتی و عملیاتی شرکت ، همچنین بهره مندی از ظرفیت های موجود ، مسیر توسعه شرکت را تسهیل کرده و علاوه بر بهبود شرایط بازار تاکسی اینترنتی در کشور، نتایج عملکرد شرکت و پرتوفوی محصولات خود را نیز بهبود بخشد.

منبع خبر :

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!