مسکن و حمل و نقل

با متخلفان فروش بلیت چارتری در ایام اربعین برخورد خواهد شد – خبرگزاری مهر |

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، براساس شواهد موجود و رسمی از برخی سایت‌ها مشاهده شد که بلیت‌های چارتری برخلاف بخشنامه‌ای که از سوی سازمان هواپیمایی کشور صادر و وزیر جوان وزارت راه و شهرسازی نیز آن را تأیید کرد، هنوز به فروش می‌رسد.

و طبق گزارشی که امروز خبرگزاری مهر در خصوص تخلف فروش سایت‌ها برای بلیت چارتری جعفر یازرلو سخنگو سازمان هواپیمایی در خصوص این گزارش جوابیه در مورد پیگیری رسمی سازمان هواپیمایی برای جلوگیری از این اقدام سوداگران ارسال کرد و نوشت:

سایت غیررسمی چارتر ۷۲۴ دارای تاییدیه مجوز از سازمان هواپیمایی کشور را ندارد و لاجرم این تخلف پیگیری و سایت با مراجع قضائی ارجاء داده می‌شود.

طی دو روز گذشته ۱۱ سایت و دفتر خدمات رو تعلیق یا مجوز آن‌ها لغو شد زیرا؛ در حیطه و حوزه قانونی ما قرار دارند و قطعاً هم برخورد خواهیم کرد و هم اکنون نیز برخوردهای لازم را در دستور کار داریم.

منتهی در مواردی که مجوز از ما دریافت نکرده باشند و اقدام به عرضه و فروش بلیط اقدام کنند متخلف محسوب می‌شوند و متولی قانونی برخورد قانونی با سازمان هواپیمایی نیست بلکه دادسرای فرهنگ و رسانه و مراجع قضائی متولی برخورد هستند.

منبع خبر : خبرگزاری مهر

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!