دسته بندی نشده

تعیین تکلیف ۸۵ درصد از کالاهای رسوبی در استان بوشهر

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، محمد شکیبی نسب امروز _ چهارشنبه بیست و پنجم مردادماه_ در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تعیین تکلیف و خروج کالاهای رسوبی به عنوان یکی از مؤلفه‌های مهم در ارزیابی عملکرد بنادر است و استان بوشهر توانسته با ثبت رکورد بالای ۸۵ درصدی در تعیین تکلیف و خروج کالاهای رسوبی در این شاخص عنوان استان پیشتاز را از آن خود کند.

وی افزود: ثبت چنین رکوردی بدون تردید ارمغان‌آور آزادسازی ظرفیت‌های انبار کالا و اعتماد بیش از پیش صاحبان کالا برای واردات کالا از بنادر استان بوشهر است که باید این موفقیت را حاصل همراهی شایسته مدیران ذی‌ربط در استان بدانیم.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت تعیین تکلیف کالاهای رسوبی در تأمین نیازهای کشور و به ویژه مواد اولیه موردنیاز خط تولید، اداره کل بنادر بوشهر همواره نگاهی مثبت و استراتژیک به این مقوله دارد.

شکیبی‌نسب تاکید کرد: امید است در سایه این عملکرد مثبت و ساز و کارهای حمایتی تدارک دیده برای صاحبان کالا، بنادر بوشهر بتواند افزایش عملکرد ۱۱ درصدی تخلیه و بارگیری چهار ماهه امسال را با ضرب آهنگ بیشتری تداوم ببخشند.

مدیرکل سازمان بنادر و دریانوردی به پاس عملکرد قابل توجه بنادر بوشهر، گناوه، کنگان و دیر در تعیین تکلیف کالاهای رسوبی، با صدور لوح تقدیرهایی جداگانه از رئیس کل دادگستری، مدیرکل تعزیرات حکومتی، مدیرکل بازرسی، ناظر گمرکات استان و مدیرکل گمرک بوشهر، دادستان و معاون دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر به عنوان مدیران مؤثر و همراه در سرعت بخشی به ترخیص کالاهای رسوبی، قدردانی کرد.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!