اقتصاد کلان

توسعه فرودگاه امام با همکاری چین کلید خورد

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،مدیرعامل شرکت شهر فرودگاه امام گفت: علمیات عمرانی فاز دو شهر فرودگاهی امام خمینی را قرارگاه خاتم الانبیا انجام می‌دهد و شرکت «هاکان» چین اقدامات فنی، نظارتی و تامین تجهیزات را بر عهده دارد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،سعید چلندری، مدیرعامل شرکت شهر فرودگاه امام در مراسم شروع عملیات عمرانی فاز دو شهر فرودگاهی امام خمینی (پروژه ۳ میلیارد یورویی توسعه این فرودگاه ) با بیان اینکه امروز یک روز بزرگ را ثبت می‌کنیم که آرزوی ملت ایران بود، اظهار داشت: از سوی مردم و مسئولان همواره این گلایه مطرح بود که وضعیت این فرودگاه در شأن جمهوری اسلامی ایران نیست.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،وی‌با اشاره به پروژه فاز دو فرودگاه امام ادامه داد: علمیات اجرایی پروژه را قرارگاه خاتم الانبیا انجام می‌دهد و  شرکت «هاکان» چین اقدامات فنی، نظارت و تامین تجهیزات را بر عهده دارد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،مدیرعامل شرکت شهر فرودگاه امام گفت: از دو سال گذشته با نگاه ویژه اقدامات خوبی در این فرودگاه انجام شد بطوریکه اعتراضات مردم در ایام نوروز و حج و عتبات عالیات به صفر رسید اما مردم به دنبال ارتقای کیفیت هستند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،چلندری آفرود: ترمینال سلام فعال شد و خدمات زیارتی خوبی به مردم ارایه می‌شود و بعد از ١۵ سال علمیات اجرایی فاز دوم توسعه فرودگاه را امروز شروع می‌کنیم.

منبع خبر : اتاق ایران آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!