دسته بندی نشده

رشد سپاه باعث مقابله با وقوع ۲۸ مردادها شده است

به گزارش خبرگزاری سرمایه ایرانی، آیت‌الله محمدمهدی حسینی همدانی، امام جمعه کرج، در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به اینکه اقدامات رسانه‌ای دشمن در مسیر القای ناامیدی به جامعه است، اظهار کرد: جنگ رسانه‌ای و روایت‌ها که امروز به آن سر و کار داریم از جمله دشوارترین جنگ‌ها است که با در دست داشتن روایت اول و تبیین شرایط جامعه می‌توان این وضعیت را کنترل کرد.

وی با اشاره به اینکه جنگ روایت‌ها تنها رسانه‌ها نیستند که اثرگذاری دارند، یادآور شد: با توسعه تکنولوژی و پیشرفت شبکه‌های اجتماعی هر یک از افراد در راستای ارائه آمار و اخبار توانمند شدند، از این رو برای مقابله با جنگ رسانه‌ای و روایت‌ها مردم نیز باید وارد میدان شوند.

خطیب نماز جمعه کرج با بیان اینکه هر حرکتی که روحیه امید را به جامعه القا می‌کنند واجب است، اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم در این جنگ نیز تلاش دشمن را بی‌نصیب بگذاریم همچون تمامی ادوار گذشته که در برابر روحیه جهادی ملت غیور ایران کم آوردند.

دشمن راه پیروزی را در تفرقه افکنی می‌داند

وی در بخش دیگری به کودتای ۲۸ مرداد اشاره کرد و افزود: در این ایام استعمارگران با اقدامات خبیثانه خود در تلاش بودند تا مردم را نسبت به رهبران خود بی‌اعتماد کنند چرا که معتقد بودند مسیر پیروزی زمانی فراهم می‌شود که جامعه را دچار تفرقه کنند.

خطیب نماز جمعه کرج با بیان اینکه امروز نیز دشمن سعی دارد شرایط را به سمت دوگانگی و تفرقه افکنی سوق بدهند، یادآور شد: در کودتای ۲۸ مرداد دشمن با اقدامات خود تمام زیرساخت‌های کشور را دچار بحران کرد، امروز نیز تلاش آن‌ها را برای تحقق اهداف شومشان می‌بینیم.

امام جمعه کرج در بخش دیگری با بیان اینکه سپاه در تمام سال‌هایی که از عمر با عزت انقلاب اسلامی می‌گذرد برای پاسداری از جامعه و کشور تمام توان خود را به کار گرفته، اضافه کرد: رشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مقابل وقوع ۲۸ مردادها ایستاد و ما هر هفته فریاد مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس را سرخواهیم داد.

وی تاکید کرد: سپاه بزرگترین سازمان ضد تروریستی است که با گذشت چهار دهه از عمر بابرکت انقلاب اسلامی توانسته‌ایم به انواع تجهیزات دفاعی و نظامی دست یابیم.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!