بورس و بازارهای مالی

فن آوا درباره قراردادها شفاف سازی کرد

به گزارش ، شرکت گروه فن آوا قراردادتآمین ونصب وپشتیبانی کارتخوان(ابزارپذیرش)- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ را تشریح کرد.

بر اساس بررسی گزارش افشای اطلاعات بااهمیت (سایر اطلاعات بااهمیت قراردادتآمین ونصب وپشتیبانی کارتخوان(ابزارپذیرش)- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ شرکت گروه فن آوا که با نماد فن آوا در بورس فعالیت دارد منتشر شد.

به استحضار می رساند، شرکت فن آوا کارت از شرکت های زیرمجموعه گروه فن آوا مطابق ارزیابی و اعلام “پست بانک ایران” مجری قرارداد شماره ۴۴۲۰۰۹/۱۴۰۲ با موضوع “نصب و پشتیبانی کارت خوان و اتصال حساب های تسویه پذیرندگان پست بانک ایران” در تاریخ ۱۶/۱۱/۱۴۰۲ انتخاب شده است. از آنجایی که مدت پروژه از تاریخ امضاء و انعقاد قرارداد ۱ سال است، اثر درآمدی این پروژه برای شرکت فن آوا کارت پس از اتمام فرآیند نصب پایانه های موضوع قرارداد، ماهیانه حدود ۱۶ میلیارد ریال قابل محاسبه و اعلام خواهد بود. با عنایت به اینکه بهای تمام شده موضوع قرارداد و هزینه های مرتبط با آن درحال حاضر قابل شناسایی نیست، لذا بررسی آثار سود و زیانی این پروژه تا پایان قرارداد به طور دقیق قابل شناسایی و محاسبه نیست.

منبع خبر :

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!