اقتصاد ایران

مصرف آب مشترکان بدمصرف تهرانی ۱۰ درصد کم شد

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،اجرای طرح ایجاد محدودیت برای مشترکان بدمصرف تهرانی در سال گذشته توانست ۱۰ درصد میانگین مصرف هر خانوار را نسبت به زمان شروع طرح کاهش دهد.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،آبفای استان تهران، معاون درآمد و امور مشترکین آبفای استان تهران با اشاره به اثربخش بودن این طرح گفت: از ابتدای اجرای این طرح تاکنون افزون بر ۴۳ هزار واحد خانگی و غیرخانگی بدمصرف با محدودیت موقت قطع آب مواجه شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،سیدرسول باقری با بیان این‌که مدیریت مصرف آب ویژه یک‌فصل خاص نیست، افزود: اجرای این طرح تا زمان تغییر رفتار مشترکان بدمصرف ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،باقری ادامه داد: میزان مشترکان بدمصرف در استان تهران نسبت به شروع این طرح بیش از ۳۵ درصد و نسبت به میانگین سال گذشته ۳۰ درصد کاهش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،معاون درآمد و امور مشترکین آبفای استان تهران ادامه داد: سال گذشته افزون بر ۱۷ هزار اشتراک غیرمجاز در استان تهران شناسایی شد که از این تعداد ۷۰۰۰ انشعاب تبدیل به مجاز، ۹۰۰۰ انشعاب قطع و ۱۰۰۰ انشعاب نیز اصلاح شده است.

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی،او خاطرنشان کرد: با شناسایی و برخورد با این دسته از مشترکان غیرمجاز، از هدر رفت ۴۰۰۰ مترمکعب آب در شبانه‌روز جلوگیری شده است.

منبع خبر : اتاق ایران آنلاین

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!