دسته بندی نشده

مقابل هنجار شکنی و ملتهب کردن فضای جامعه ایستادگی می‌شود

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، شهرام کرمی با اشاره به هتک حرمت اخیر به همسر آمر به معروف شهید مدافع حرم در کرمانشاه، اظهار کرد: طی روزهای گذشته همسر و دختر شهید مدافع حرم حسین علیخانی به علت انجام وظیفه شرعی و قانونی امر به معروف و نهی از منکر در ایام محرم حسینی از سوی چند نفر مورد هتک حرمت قرار گرفتند.

وی افزود: در این رابطه همسر شهید مدافع حرم شهید علیخانی به همراه دخترش به دو زن حرمت شکن تذکر محترمانه می‌دهند، اما از سوی آنها و یک مرد که به همراه آنها بوده مورد هتک حرمت شدیدی قرار می‌گیرند.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: این موضوع سبب کدورت خاطر شدید و جریحه دار شدن مسئولان و مردم استان شهیدپرور کرمانشاه شد تا جایی که نماینده محترم ولی فقیه در استان و مردم خواهان برخورد شدید و بدون مماشات دستگاه قضائی با عوامل این حرمت‌شکنی شده‌اند.

وی تاکید کرد: در این راستا، به محض اطلاع به دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه دستورات لازم و به تبع آن به ضابطین دستگاه قضائی و نیروهای امنیتی داده شد تا سریعاً وارد عمل شده تا عوامل هتاکی به خانواده شهید را شناسایی و دستگیر کنند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه این مهم در کمترین زمان انجام شد و هتاکان به همسر شهید دستگیر شده و اکنون در بازداشت به سر می‌برند و یقیناً برخورد قاطع و قانونی قضائی در انتظار آنها خواهد بود.

منبع خبر : ایمنا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!