بورس و بازارهای مالی

گزارش روزانه بورس ۲۵ بهمن / ریزش ۱۲ هزار واحدی شاخص کل

– اخبار اقتصادی –

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بازار سهام آخرین روز کاری هفته را با ریزش به کار خود پایان داد. گفتنی است، بورس در این روزها، روز های خوبی را سپری نمی کند و اکثر سهام بازار در دامنه ی منفی معاملع می شوند و به نظر می رسد فعلا حقیقی ها قصد تزریق منابع تازه به بازار را ندارند.

در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی  ۱۶۰۰ واحدی به ۲ میلیون و ۹۰ هزار واحد رسید. همچنین  نیز شاخص کل هم‌وزن نیز با ریزشی ۵ هزار واحدی به ارتفاع ۷۲۷ هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «وپاسار»، «وبملت» و «اخابر» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «بپاس»، «آریا» و «خاور» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «داتام»، «اخابر» و «وبملت» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «فنر»، «بیوتیک» و «فصبا» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۲، مبلغ ۴ هزار میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود ۲۰۰ میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز ۱۰۸ نماد در محدوده مثبت و ۳۲۶ نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس ۱۱۱ نماد در محدوده مثبت و ۲۳۰ نماد در محدوده منفی معامله شدند.

منبع خبر : ایران اکونا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!