بورس و بازارهای مالی

گزارش روزانه بورس ۷ بهمن/ روز خوب انبوه سازان

– اخبار اقتصادی –

به گزارش پایگاه خبری سرمایه ایرانی، به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بازار سهام اولین روز کاری هفته را در تقریبا در محدوده ی صفر تابلو شروع کرد، اما رفته رفته با توجه به نزدیک شدن به ساعات انتهایی بازار بر فشار عرضه ها افزوده شد. نکته ی قابل توجه معاملات امروز رشد اکثر سهام گروه انبوه سازی بود.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشدی ۳ هزار  و ۳۰۰ واحدی به ۲ میلیون و ۱۲۶ هزار واحد رسید. همچنین  نیز شاخص کل هم‌وزن با رشدی ۵۴۰۰ واحدی به ارتفاع ۷۳۳ هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «فملی»، «حکشتی» و «فولاد» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «هرمز»، «ارفع» و «انتخاب» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «داتام»، «ثشاهد» و «شستا» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «فصبا»، «نخریس» و «کرومیت» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ ۷ بهمن ماه ۱۴۰۲، مبلغ ۴ هزار میلیارد میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود ۴ میلیارد تومان از بازار به بازار سهام تزریق کردند.

در بازار امروز ۳۰۲ نماد در محدوده مثبت و ۱۱۲ نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس ۲۵۵ نماد در محدوده مثبت و ۸۱ نماد در محدوده منفی معامله شدند.

منبع خبر : ایران اکونا

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!