استان ها

نیروی انتظامی پیش بینی های لازم برای امنیت انتخابات را انجام داده است

وزیر کشور با بیان این که محوریت انتخابات ریاست جمهوری با فراجا است، گفت: فرمانده انتظامی کشور برای برگزاری انتخابات در سایه امنیت، پیش بینی های لازم را انجام داده است.

به گزارش سرمایه ایرانی و به نقل از خبرگزاری پلیس؛  “احمد وحیدی” در حاشیه بیست و هفتمین همایش سراسری فرماندهان، معاونان و روسای فراجا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه نیروی انتظامی پیش بینی های لازم برای امنیت انتخابات را انجام داده است گفت: امنیت در انتخابات یک موضوع مهم و مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده و هست.

وی افزود: محوریت امنیت با فراجا هست و انتظامی این امنیت را برقرار می کند و الحمدالله ما شاهد امنیت بسیار عالی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان بودیم که حاصل کار بزرگ فراجا بود.

وزیر کشور عنوان داشت: در انتخابات پیش رو هم امنیت یک عنصر مهم و تعیین کننده است و فراجا برای آن پیش بینی های لازم را انجام داده و امنیت انتخابات با محوریت فراجا خواهد بود.

دکتر وحیدی با یادآوری این که در چند سال اخیر، شاهد حضور فعالانه فراجا در عرصه های تامین امنیت مراسم و انتخابات بوده ایم، گفت: در انتخاب ریاست جمهوری پیش رو نیز با توجه به پیش بینی های گسترده و با توجه به تدابیر فرمانده کل انتظامی ان شاءالله شاهد انتخاباتی پرشور در سایه امنیت خواهیم بود.

امتیاز به خبر
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!